Wybierz profesjonalny sklep SEO i zdobądź mocne linki dla Twojej witryny!

Sklep Seo

Podstawą w pozycjonowaniu strony internetowej są mocne linki zwrotne do pozycjonowanej witryny. Najlepsze firmy pozycjonerskie budują swoje zaplecza latami, dzięki czemu są w stanie umieszczać linki zwrotne na najmocniejszych witrynach internetowych z całego świata. Niektóre z takich firm prowadzą nawet branżowy sklep SEO, dzięki czemu inni pozycjonerzy mogą zdobyć mocne linki zwrotne z dobrych miejscówek. Wysoki wskaźniki PA oraz DA to jedynie kilka z wielu cech, którymi powinny wyróżniać się dobre strony, na których warto umieścić przysłowiowego backlink’a.

Rodzaje linków zwrotnych

W internecie można znaleźć mnóstwo sklepów SEO, które określają się mianem najlepszego sklepu w tej branży. Jednak analizując dokładnie każdy z nich można zauważyć, że rodzaje linków zwrotnych u takich dostawców często się różnią. Dlatego też warto omówić sobie pokrótce wszystkie rodzaje linków zwrotnych, które można spotkać w ofercie odwiedzając internetowy sklep seo https://backlink24.pl/informacje/37-sklep-seo.html . Warto zaznaczyć, że linki, które dodają „mocy” naszej stronie, dzieli się przede wszystkim na linki wewnętrzne i linki zewnętrzne.

Linki wewnętrzne dotyczą wszystkich anchor’ów, które umieszczone są w obrębie naszej strony internetowej (np. odnośnik w naszym artykule do innego artykułu na naszej witrynie). Z kolei linki zewnętrzne to wszystkie odnośniki umieszczone na innych stronach w internecie. Mówiąc o linkach zewnętrznych możemy wyróżnić odnośniki z:

  • Social Media,
  • for dyskusyjnych,
  • artykułów sponsorowanych,
  • własnych stron zapleczowych,
  • stron oraz blogów web 2.0,
  • branżowych stron zagranicznych,
  • z profili użytkowników na innych stronach,
  • NAP’ów,
  • i wiele więcej.

Najbardziej wartościowe linki ze sklepów SEO

Wybierając sklep oferujący usługi pozycjonerskie, a w tym wartościowe linki SEO, warto sprawdzić skąd dokładnie pochodzi zaplecze do linkowania. Za najbardziej wartościowe backlink’i uznaje się te, które pochodzą z podobnych tematycznie stron o wysokim PA oraz DA. Oprócz tego dobre strony do linkowania powinny cechować się również niskim wskaźnikiem Spam Score. Jednak o tym na pewno powinny wiedzieć osoby, które prowadzą polecany sklep SEO  online. Oczywiście wszystkie te niuanse można sprawdzić za pomocą profesjonalnych programów do pozycjonowania, jak chociażby Ahrefs, SurferSeo.

Z kolei efekty dobrze przeprowadzonego linkowania można sprawdzić za pomocą stron, które pokazują wyniki naszej strony na pozycjonowane słowa kluczowe. W tym celu warto wykorzystać nawet Google Analitycs, czy też Google Search Console.