Mechanika pojazdowa we Wrocławiu

Źródło: https://japantech.pl/

Mechanika pojazdowa we Wrocławiu realizowana przez firmę Japan-Tech dotyczy bardzo szerokiego zakresu usług. Zajmujemy się kompleksową naprawą i remontami silników. Wykonujemy przeglądy pogwarancyjne, zgodnie ze specyfikacją producencką. Jesteśmy w stanie przeprowadzić komputerowy testy silników i elektroniki samochodowej. Do naszych usług należą także wymiany i naprawy układu zawieszenia, kierowniczego, wydechowego czy hamulcowego. Zajmujemy się ponadto obsługą klimatyzacji, rozrządu, amortyzatorów czy olejów i płynów.

Szeroki zakres umiejętności

Specjalnością warsztatu są przede wszystkim auta azjatyckich marek, co świadczy o jego dużej unikalności. Większość konkurencyjnych zakładów niechętnie podejmuje się napraw tych pojazdów. Wynika to zarówno z trudności w dopasowaniu części zamiennych, jak i ich ograniczonej dostępności. W porównaniu do samochodów europejskich auta azjatyckie są bardziej wymagające i stanowią dla mechanika spore wyzwanie. Ich naprawa wiąże się z koniecznością znajomości różnych szczegółów. Takimi właśnie umiejętnościami dysponują fachowcy zatrudniani w Japan-Tech, co przekłada się na jeszcze lepsze kompetencje w obsłudze aut popularniejszych marek.

Rzetelne wyceny

Wieloletni kierowcy mają zwykle duże doświadczenie w kontaktach z warsztatami i stacjami obsługi pojazdów. Niejednokrotnie też spotykają się z brakiem rzetelnej wyceny. Uprzednio ustalone koszty naprawy ulegają nagłemu podwyższeniu, co tłumaczone jest wystąpieniem nieoczekiwanych problemów oraz koniecznością poniesienia dodatkowych wydatków przez mechanika. W Japan-Tech taka sytuacja nie ma miejsca. W wycenach nie są pomijane żadne koszty związane z naprawą, dzięki czemu klient nie musi przejmować się przykrą niespodzianką przy odbiorze auta. Niejednokrotnie wymiana jednej części wiąże się z ingerencją w inne komponenty, co dodatkowo podnosi koszt usługi. W Japan-Tech nie zaniżamy sztucznie wyceny, gwarantując klientowi pełen wgląd w elementy poddawane modyfikacji.