Jakie cechy powinien mieć program do prowadzenia warsztatu?

Warsztat samochodowy to dość duże wyzwanie. Jak wiadomo dla Polaków pojazd jest znakiem dobrobytu. Lecz ten dobrobyt zużywa się oraz psuje. Natomiast nie sposób pamiętać, co do owej chwili w określonym aucie było naprawiane oraz kiedy. Do zarządzania własnym warsztatem nieodzowny będzie profesjonalny program do warsztatu samochodowego. Będziesz miał określoną opiekę nad przyjętymi autami do naprawy, wydrukujesz zlecenie, zrobisz szacunek, natomiast kiedy klient przyjdzie z żalem, uzasadnisz, iż owe klocki to były wymieniane 60 tyś. kilometrów temu.

Obsługa warsztatu

Program do warsztatu zapewnia wykonywanie zamówień naprawy samochodów, tworzenie historii serwisowej reperowanych aut. Warsztaty mogą też rejestrować usługi powiązane z serwisem klimatyzacji oraz ilością wykorzystanego czynnika. Zintegrowany kalendarz umożliwia na umawianie konsumentów oraz odpowiednie planowanie pracy w warsztacie samochodowym. Program do warsztatu umożliwia na tworzenie kosztorysów. Program przeważnie może być rozbudowany o program wyceny napraw zapewniający natychmiastową symulację czasu niezbędnego na wymianę części oraz elementów.

Oprogramowanie dla punktów naprawy samochodowej

Dzięki wykorzystaniu specjalistycznego napędu baz informacji i rozszerzonych funkcji obsługi, program do warsztatu samochodowego doskonale wkomponuje się w niewielki jednoosobowy warsztat jak również w wielkie centrum serwisowe z wieloma miejscami obsługi. Rozszerzony terminarz umożliwia w prosty oraz przystępny sposób zarządzać obłożeniem stanowisk serwisowych oraz stanem robionych napraw. W efekcie wykorzystania nowoczesnego interfejsu, program do serwisu jest bardzo intuicyjny, co przemieszcza się na większą skuteczność pracy.