Choinka ośnieżona

Źródło: https://wieczniezywechoinki.pl/

Wyjątkowa ośnieżona choinka na pniu

Dostępna w naszym sklepie ośnieżona choinka na pniu może być wyjątkową dekoracją. Przy stojakach wykorzystane jest prawdziwe drewno, co dodaje całemu drzewku naprawdę naturalnego charakteru. Możesz zdecydować się na niewielki, czysto ozdobny wariant. Dysponujemy także wersjami imitującymi świerki, które znakomicie nawiązują do alpejskiego krajobrazu. Taki element umieszczony w pomieszczeniu będzie zaskakiwał i zachwycał wszystkie oglądające go osoby.

Wykorzystanie naturalnego drewna

W większości bardziej standardowych choinek sztucznych wykorzystuje się stojaki plastikowe. Są one dyskretne, trwałe i stabilne. Nieco inaczej wygląda to w przypadku modeli na pniu. Tam wykorzystane jest prawdziwe drewno, które dodaje drzewku wyjątkowego i naturalnego charakteru. Jednocześnie ta część choinki dodatkowo podnosi walory estetyczne i sprawia, że dekoracja na pewno się wyróżnia. Przy tym wszystkim wprowadza też do wnętrza mocne nawiązanie do lasu i natury.

Ozdobna Mini Tundra

Jeśli chcesz wybrać w miarę klasyczne, niewielkie drzewko na pniu, to polecamy model Mini Tundra. Wysokość dekoracji to około 70-75 centymetrów, zatem będzie to świetny dodatek do ustawienia na stoliku czy komodzie. Poza drewnianym pniem, model posiada naturalnie wyglądające, ośnieżone gałązki, oddające zimowy klimat. Będzie to świetny wybór do niewielkiego pokoju czy ustawienia choćby w kameralnym pomieszczeniu biurowym lub gabinecie.